Kvapem.cz se mění na Webglobe
Nápověda > Fakturace > Možnosti platby na Kvapem.cz

Možnosti platby na Kvapem.cz

Způsoby platby při registraci, prodlužování nebo převodu domény na Kvapem.cz. Za objednávku služeb na Kvapem.cz můžete zaplatit celkem 7 různými způsoby. Záleží jen na vás, který si vyberete.

 1. Převod na účet

  Po objednání služeb vám dorazí e-mail s údaji o platbě. V příloze bude přiložen zálohový list se stejnými údaji. Zároveň bude na konci objednávky zobrazen variabilní symbol, číslo účtu, částka a další podrobnosti o objednávce.

 2. Platba kartou

  Po objednání služeb máte možnost ihned kartou zaplatit. Na konci objednávky se zobrazí loga kartových společností. Na vybrané logo kliknete a budete přesměrováni na platební rozhraní Webglobe, s.r.o. Teprve odtud vás systém přesměruje na platební bránu Global Payments Europe, s.r.o., kde zadáváte citlivá data (tzn. žádná citlivá data nedáváte k dispozici naší společnosti). Pokud chcete kartou zaplatit později, odkaz na platební rozhraní Webglobe, s.r.o. naleznete v e-mailu zaslaném po objednávce.

 3. Platba složenkou typu A

  Nevlastníte-li bankovní účet, můžete platbu realizovat také na poště pomocí poštovní poukázky typu A.

 4. Složení částky na účet u Fio banka, a.s.

  Peníze můžete složit v hotovosti na jedné z poboček banky Fio Banka, a.s. Vklad je aktuálně zpoplatněn dle ceníku banky.

 5. Platba přes PayPal

  Přes PayPal je možné pouze dobít kredit na váš kreditní účet.  Připravili jsme pro vás nápovědu, jak dobít kreditní účet.

 6. Platba přes GooglePay

  GooglePay můžete využít při placení online -> Platební brána 3D Secure. Možnost platby přes GooglePay se Vám zobrazí po objednání nebo v zaslaném emailu po kliknutí na odkaz na platební rozhraní Webglobe, s.r.o. Pro platbu musíte mít účet GooglePay ve svém zařízení spárován. 


 7. Platba pomocí QR kódu

  QR kód vám umožní jednoduché načtení a zaplacení pomocí mobilního telefonu přes vaši banku. Tuto možnost ovšem musí podporovat mobilní aplikace vaší banky.

 8. Platba z kreditu

  Do rozhraní si můžete připsat kredit, ze kterého následně čerpáte prostředky. Můžete pak využít například výhod automatického prodloužení domény, okamžité registrace domény nebo připsání peněz pomocí služby PayPal.

 

DŮLEŽITÁ INFORMACEDomény jsou registrovány, převedeny a prodlouženy až po uhrazení služeb a spárování platby v systému. Kartou a z kreditu je vše provedeno téměř ihned, ale u převodu na účet a platbou pomocí složenky čekáme až na připsání peněz na náš účet. Informace o uhrazení platby při prodloužení hostingu nebo domény obdržíte na e-mail a to 30 dní před expirací věci.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Podobné články

Tagy článku:

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.