www.
Nápověda > Fakturace > Fakturace domén

Fakturace domén

Fakturu (daňový doklad) do účetnictví vám vystavíme až po připsání částky na náš účet a zaúčtování v našem systému. Zpravidla se tak stane do 3 pracovních dnů. Vystavenou fakturu vám poté zašleme na e-mail.

Výzva k platbě doménového jména

31 dní před expirací (koncem platnosti) doménového jména vám na e-mail zašleme zálohový list, na kterém budou uvedeny propadající domény nejenom v daný den, ale také v dalších 7 dnech (32 až 38 dnů od expirace první domény).

Zálohový list (a později i daňový doklad) vám vystavíme na údaje, které si zvolíte:

  • buď na údaje uvedené v registru domén
  • nebo na vytvořený a přiřazený fakturační kontakt

Zaslání fatury (daňového dokladu)

Fakturu (daňový doklad) vám zašleme na stejný e-mail jako zálohový list. Pokud jste si při první objednávce zaškrtli volbu "fakturu zaslat poštou", zašleme ji na fakturační adresu. Faktury posíláme až po připsání platby na náš účet a zaúčtování v našem systému. U platby kartou to může trvat jeden týden od provedení platby.

Ceny za registraci, prodloužení nebo převod domén si můžete prohlídnout v ceníku.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Tagy článku:

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.