Kvapem.cz se mění na Webglobe
Nápověda > Fakturace > Jak fungují kredity

Jak fungují kredity

U kreditního systému oddělujeme fakturaci a samotnou správu domén. Při registraci a prodlužování domén proto nemusíte čekat na vystavení dokladu a následnou úhradu. Vše se čerpá z předplaceného kreditu.

Kredity si můžete dobít po přihlášení do svého účtu v záložce Fakturace a kredit -> Dobití kreditu. Do pole Objednat kredit napíšete libovolnou částku, která bude dobita na váš účet. Částku zadávate jako čistý kredit bez poplatků a DPH. Máte tak přehled, jakou částku bude moci následně využít pro práci na Kvapem.cz. K této částce pak systém přičte DPH a případně poplatky (při platbě přes PayPal) a my vám vystavíme zálohový list s celkovou částkou. Zaplatit jej můžete platební kartou, přes službu PayPal nebo klasickým převod z účtu. Po zaúčtování platby vám vystavíme fakturu (daňový doklad). 

 

Kredit bude aktivován při platbě kartou a PayPalem téměř ihned, při převodu z účtu až po zaúčtování platby.

Pokud máte dobitý kredit, můžete z něj uhradit jakýkoliv zálohový list, který máte veden v seznamu vystavených zálohových listů. Přehled čerpání kreditu najdete ve svém úživatelském účtu v záložce Fakturace a kredit > Čerpání kreditu.

 

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Tagy článku:

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.