Kvapem.cz se mění na Webglobe
Nápověda > Domény > Registrace nové domény – video: registrace volné domény

Registrace nové domény – video: registrace volné domény

Jednoduchý návod, jak nejrychleji a nejjednodušeji zaregistrovat doménu na Kvapem.cz

Jak zaregistrovat doménu

1. Zvolení doménového jména

Nejprve si zvolte název vaší domény a zadejte ho na Kvapem.cz do ověřovacího řádku. Pokud bude doména volná, vyberete si, na jak dlouho registraci chcete, a kliknete na Přidat. V košíku se vám bude zobrzovat všechny podrobnosti včetně ceny za registraci doménového jména

2. Zadání přihlašovacích a kontaktních údajů

Vyplníte, na koho bude doména registrována. V případě, že chcete mít jiného vlastníka a jiné fakturační údaje, vyplníte ještě fakturační údaje. Poté zaškrtnete Souhlasím s pravidly Kvapem.cz, registrace domén a řešení všech sporů a kliknete na Objednat.

3. Rekapitulace objednávky

Zobrazí se vám údaje, které jste zadali.

4. Platba a registrace

Nyní můžete platit kartou, či kredity (doména bude zaregistrována ihned) nebo načtěním QR kódu, či převodem, v takovém případě je doména registrována většinou až druhý den.

5. Pravidelná platba a prodloužení

Po uplynutí předplacené doby registrace domény vám je automaticky cca 14 dní před expirací zaslán doklad na prodloužení domény o další rok. Pokud doménu již nebudete chtít prodloužit, stačí dát odepsat zpět na doklad a my jej zrušíme.

Video návod registrace domény 

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.