www.

Domény do minuty

V případě, že potřebujete doménu opravdu ihned zaregistrovat, doporučujeme platbu kartou. Tu to možnost úhrady registrace či prodloužení Vám systém nabídne hned po dokončení objednávky. Registrace (prodloužení) je pak provedeno hned po dokončení transakce a nečeká se na zaúčtování platby. Doménu tak máte opravdu do minuty.

Platbu kartou můžete provést po dokončení objednávky přímo z Vašeho uživatelského účtu, případně je možné použít i odkaz, který Vám bude zaslán na email spolu s dokladem (PDF) pro provedení úhrady dalšími způsoby. Při platbě převodem, či vkladem na účet, nebo složenkou jsou pak uhrazené služby provedeny až po připsání platby a zaúčtování (v některých případech až 3 dny). Do té doby jsou domény z objednávky stále volné, jejich objednáním nejsou nikde blokovány.

Nečekejte na zaslání dokladu, platba kartou je tak nejrychlejším způsobem pro získání domény.

Více info o platbě kartou

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.