JEN 250 Kč ZA .SK DOMÉNU
.sk
DO KONCE AKCE ZBÝVÁ
dní
hodin
minut
sekund
www.

Převod domény .cz

Převod od jiného registrátora na kvapem.cz

   1. Zvolení daného doménového jména

  Název Vaší domény vložíte do okénka pro ověření domény, které Vám vypíše, že je obsazená a je možné ji převést. Dále zvolíte jednu z možností ohledně převodu kontaktu držitele domény. Zatrhněte prosím Souhlas s pravidly a poté na Převést doménu.

   2. Zadání přihlašovacích a kontaktních údajů

  Vyplníte email, na který bude vytvořen uživatelský účet a dokončíte objednávku převodu a registraci uživatelského účtu.

   3. Zaslání kódů k převodu

  Na emailovou adresu uvedenou u jednotlivých domén byl zaslán e-mail s autorizačním kódem, který je nutné vepsat do správy domén.

   4. Převod doménového jména

  Přihlásíte se do administrace a v sekci Správa zadáte kód pro převod domény, který Vám přišel na email a tím je doména převedena na kvapem.cz

   5. Platba a prodloužení

  Doklad na prodloužení domény si můžete poté vytvořit sami v administraci, nebo se vytvoří automaticky cca 14 dní před expirací. Doklad má splatnost 14 dní a slouží také k upozornění zákazníka na expiraci domény. Pokud nemáte již o doménu a prodloužení zájem, stačí nás kontaktovat na emailu info@kvapem.cz a doklad bude stornován.

Převod k jinému registrátorovi

Budete-li chtít převést CZ doménu k jinému registrátorovi, budete potřebovat Autorizační kód (heslo k převodu). Toto heslo si můžete vyžádat v administraci Vašeho účtu a to kliknutím na odkaz Zaslat kód pro převod domény v detailu konkrétní domény. Heslo Vám bude zasláno z Centrálního registru z adresy podpora@nic.cz a to na email, který máte veden u domény u kontaktu držitele, nebo u admin. kontaktu.

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Tomáš Čupr

Rohlik.cz a Slevomat.cz

Kvapem přesně vystihuje o čem tato služba je. Všechno je rychlé a funguje tak jak má. Službu využívám už léta a nehodlám měnit.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.