www.

Převod domény .cz

Převod od jiného registrátora na kvapem.cz

   1. Zvolení daného doménového jména

  Název Vaší domény vložíte do okénka pro ověření domény, které Vám vypíše, že je obsazená a je možné ji převést. Dále zvolíte jednu z možností ohledně převodu kontaktu držitele domény. Zatrhněte prosím Souhlas s pravidly a poté na Převést doménu.

   2. Zadání přihlašovacích a kontaktních údajů

  Vyplníte email, na který bude vytvořen uživatelský účet a dokončíte objednávku převodu a registraci uživatelského účtu.

   3. Zaslání kódů k převodu

  Na emailovou adresu uvedenou u jednotlivých domén byl zaslán e-mail s autorizačním kódem, který je nutné vepsat do správy domén.

   4. Převod doménového jména

  Přihlásíte se do administrace a v sekci Správa zadáte kód pro převod domény, který Vám přišel na email a tím je doména převedena na kvapem.cz

   5. Platba a prodloužení

  Doklad na prodloužení domény si můžete poté vytvořit sami v administraci, nebo se vytvoří automaticky cca 14 dní před expirací. Doklad má splatnost 14 dní a slouží také k upozornění zákazníka na expiraci domény. Pokud nemáte již o doménu a prodloužení zájem, stačí nás kontaktovat na emailu info@kvapem.cz a doklad bude stornován.

Převod k jinému registrátorovi

Budete-li chtít převést CZ doménu k jinému registrátorovi, budete potřebovat Autorizační kód (heslo k převodu). Toto heslo si můžete vyžádat v administraci Vašeho účtu a to kliknutím na odkaz Zaslat kód pro převod domény v detailu konkrétní domény. Heslo Vám bude zasláno z Centrálního registru z adresy podpora@nic.cz a to na email, který máte veden u domény u kontaktu držitele, nebo u admin. kontaktu.

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.