www.

Webhosting (doporučení od Kvapem.cz)

Služba Kvapem.cz neposkytuje webhostingové služby (prostor pro internetové stránky a e-mailové služby) je pouze registrátorem domén. Proto jsme pro vás připravili přehledný seznam našich služeb webhostingu.

Vybrat si můžete mezi sdíleným webhostingem (na serveru je umístěno více projektů) a dedikovaným nebo virtuálním serverem (na serveru se nachází pouze váš projekt).

Sdílený webhosting

Stable.cz - profesionální webhosting

Webhosting Stable.cz se zaměřuje na náročnější projekty a řešení pro e-commerce zákazníky. Mezi hlavní výhody patří kvalitní technologické zázemí, zákaznická podpora a zkušený tým administrátorů.

Otoman.cz - nejrychlejší WordPress hosting

Webhosting Otoman.cz je specialista na stránky, které pohání redakční systém WordPress. Již za 21,- Kč měsíčně včetně DPH získáte moderní technologie PHP7, MySQL ale hlavně podporu NGINX (rychlý webserver), PHP-FPM (rychlá zpracování PHP), HTTP/2 (rychlejší načítání stránek), Let´s Encrypt (SSL certifikáty zdarma).

Endora.cz - freehosting, webhosting a multihosting

Webhosting a multihosting Endora.cz se zaměřuje na široké spektrum zákazníků od osobních a firemních stránek až po navštěvovanější projekty. Cena webhostingu začíná už od 0,- Kč měsíčně. Kvapem.cz vám doporučuje pořídit si oblíbenou variantu webhosting Plus.

Virtuální a dedikované managed Servery

Virtuální managed servery jsou vhodné pro projekty s vyšší návštěvností nebo s individuálními požadavky na nastavení serveru. Pořídit si vlastní virtuální managed server doporučujeme všem majitelům webů, kterým už nestačí parametry u sdílených webhostingů. Dalším logickým krokem je vlastní virtuální nebo dedikovaný server, který umožňuje vybrat si kromě softwaru také vlastní hardwarovou konfiguraci.

Reference

Ondřej Raška

MITON CZ, s.r.o.

Kvapem používáme na registraci domén už hodně let. Všechno v pohodě, jak jinak. Když cokoliv potřebuji, vím, že se mám komu dovolat a vše bude vyřešeno.

Josef Chmurčiak

Nový Web s.r.o.

Vzhledem k většímu počtu našich klientů se snažíme všechny opakující činnosti týkající se webhostingů a domén co nejvíce zautomatizovat, k tomu účelu nám velmi pomohlo API Kvapem.